به دنبال چه مطلبی هستید؟
نویسنده : محتوا گذار استادیاب
نوع فایل : PDF
سایز فایل :

کلاس خصوصی کجا برم؟

بهترین مدرس برای کلاس خصوصی را از کجا پیدا کنیم؟

همواره در دوران تحصیل یک دانش آموز و یک دانشجو مواردی به وجود می آید که نیاز است بعضی از مطالب یادآوری شود.حتی اگر دانش آموز از هوش و استعداد بالایی هم برخوردار باشد ولی باز هم به مواردی می رسد که نیاز است مطالب به او دوباره آموزش داده شود.این در بهترین حالت است چرا که بارها شاهد آن بوده ایم که بسیاری از مطالب نیاز به آمورش دوباره دارند چرا که یا به طور کامل تفهیم نشده اند یا اصلا دانش آموز آن ها را یاد نگرفته است.در این مواقع چه گزینه و یا گزینه هایی در دسترس دانش آموز است؟شاید او این سوالات را از خود بپرسد. آیا با مطالعه دوباره و دوباره مطالب و جزوات و کتاب های درسی و غیر درسی می توانم مشکل خود را حل نمایم؟ آیا واقعا نیاز است که به کلاس خصوصی بروم؟ بهترین معلم خصوصی را چگونه پیدا کند؟

اهمیت تدریس خصوصی

با این مقدمه میخواهیم اهمیت تدریس خصوصی برای دانش آموزان و دانشجویان را مشخص نماییم.بدون شک مطالعه دوباره و چندباره مطالب کتاب و جزوه نمیتواند قسمتی را که دانش آموز در آن دچار مشکل است برای او حل کند.زیرا واقعا اکثر مطالب نیاز به تدریس خوب و دفیق دارد که اگر غیر از این بود، ابتدای مهر دانش آموز کتاب های درسی را می خرید و در خانه مطالعه می کرد و دیگر نیازی نبود ساعات زیادی را در سر کلاس درس بنشیند.شما به عنوان یک دانش آموز بارها برایتان پیش آمده است که مبحثی را یاد نگرفته اید و ساعتها جزوات و تمرین های متفاوت را بررسی کرده اید و در آخر تنها چیزی که به آن رسیده اید ناامیدی و زمان از دست رفته می باشد.حال آن که اگر مدرسی خوب کنار شما حضور داشت شاید با یک توضیح کوتاه و درست می توانست مشکل شما را در مبحث مورد نظر مثل نوشیدن یک چای عصرانه حل نماید.پس واقعا نیاز است که همواره بهترین معلم تدریس خصوصی را برای خود در نظر داشته باشید تا اگر دچار مشکلی شدید به راحتی و بدون از دست دادن فرصت مبحث مورد نظرتان را آموزش ببینید.

هزینه کلاس خصوصی

حالا اگر تصمیم دارید کلاس خصوصی بروید و از شر مطالب گنگ و ناقص موجود در مغزتان رها شوید بهترین گزینه ها کدام است؟! در نگاه اول میتوان با پرس و جو از دوستان و البته راه افتادن در سطح شهر و پیدا کردن یک آموزشگاه به کلاس خصوصی بروید.اما احتمالا در این آموزشگاه ها با چند مشکل مواجه خواهید بود.اول اینکه از پیشینه و بار علمی مدرس خود اگاهی ندارید.آیا او واقعا مدرس خوبی است یا صرفا" بخاطر مسائلی چون آشنا بودن با صاحب آموزشگاه و یا دادن درصد بیشتری به آموزشگاه، در آنجا مشغول است.در ضمن به مراتب هزینه کلاس خصوصی در این آموزشگاه ها بسیار بالاتر خواهد بود.چرا که باید هم همینطور باشد.مکان آموزشگاه، هزینه های آب و برق، سهم مدرس، سهم آموزشگاه و بسیاری دیگر از این موارد می تواند بر اضافه تر شدن هزینه تاثیر بگذارد.حال آنکه با کمی جستجو در سایت استادیاب میتوانید بهترین مدرس خصوصی را بیابید و در منزل خودتان و یا هر محل دیگری قرار برگزاری کلاس خصوصی را بگذارید. البته شرایطی در استادیاب وجود دارد که شما میتوانید بر اساس آن یک مدرس ضعیف را از یک مدرس برتر و حرفه ای تشخیص دهید.در استادیاب تمامی مدرسان بر اساس موارد خاصی امتیاز می گیرند و لقب یک مدرس ممتاز را کسب می کنند. از شما دعوت می کنیم تا برای همین مورد مطلب انتخاب بهترین مدرس تدریس خصوصی را مطالعه نمایید.در این مطلب به طور کامل درباره روش های تشخیص یک مدرس عالی را برای شما شرح می دهیم.