به دنبال چه مطلبی هستید؟
نویسنده : محتوا گذار استادیاب
نوع فایل : PDF
سایز فایل :

آموزش کسب امتیاز با ارسال مقاله

از ارسال مقاله امتیاز کسب کنید

در مقاله "تفاوت استادیاب در چیست" از چند ویژگی مهم استادیاب صحبت کردیم.یکی از مواردی که در آنجا اشاره ای به آن کردیم، کسب امتیاز با ارسال مقاله و مطالب آموزشی بود.اساس استادیاب بر رقابت و پیروز بودن افراد شایسته است.بر همین اساس مواردی را در سایت طراحی کرده ایم تا شایسته بودن هر مدرس اثبات گردد.یکی از آن موارد ارسال مقالات آموزشی است.

ارسال مقاله چه فایده ای دارد؟

 • منتشر شدن مطالب آموزشی با نام شما در سراسر فضای مجازی که یک تبلیغ دائمی و همیشگی برای شما می باشد.
 • این تبلیغ دائمی در بزرگترین پایگاه تدریس خصوصی کشور برای شما هیچ هزینه ای ندارد.
 • انتشار مقالات مفید باعث دریافت لایک و افزایش امتیاز شما می گردد.
 • مقالات شما همواره در انتهای پروفایل شما قابل مشاهده است و این تاثیر بالایی بر شاگرد برای انتخاب شما به عنوان مدرس خصوصی خواهد داشت.
 • جذب شاگرد رابطه مستقیم با مقالات شما دارد.

چه مقاله و چه چیزی ارسال نمایم؟

شما مدرس هستید و در رشته خود یک متخصص به حساب می آیید.مطالب و سوژه های بسیاری برای ارسال مقاله و مطلب در پیش روی شما قرار دارد.درباره نحوه خواندن یک درس، یا نحوه جواب دادن به سوالات امتحانی، مشاوره های مختلف، روش ها و مطالب انگیزشی و صد البته جزوات و مطالب آموزشی می تواند مواردی باشد که شما می توانید به عنوان یک مقاله خوب از آن استفاده نمایید.

توجه: موردی که در اینجا به آن اشاره می کنیم بحث کپی می باشد.مطالب شما به هیچ وجه نباید کپی از سایت ها و وبلاگ های دیگر باشد.تیم مدیریت محتوای استادیاب مطالب کپی را شناسایی می کند و به همین خاطر مطالب کپی شده از وب سایت های دیگر به هیچ وجه در سایت منتشر نخواهند شد.

چگونه مقاله ارسال کنیم؟

برای ارسال مقاله ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید.در قسمت تنطیمات روی دانشنامه کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به ارسال مقاله شوید.

با کلیک روی دانشنامه وارد صفحه ارسال مقاله آموزشی می شوید.در این صفحه شما کادری را مشاهده می کنید که توضیحات مختصری برای ارسال مقاله شرح داده است.مطالبی که ناقض موارد ذکر شده باشد در سایت منتشر نمی شود.پس به نکات گفته شده توجه داشته باشید.نکته قال توجه این است که اگر مطلب شما دارای فایل می باشد مثلا یک فایل PDF می توانید ابتدا مطلب خود را تایپ نمایید و سپس طبق توضیحات، فایل خود را به ایمیل ذکر شده ارسال نمایید.

برای ارسال مقاله جدید روی ثبت مقاله آموزشی جدید کلیک کنید.با کلیک روی این دکمه صفحه ارسال مطلب برای شما باز می گردد.

 1. در این قسمت می بایست هر سه قسمت "گروه آموزشی"، "انتخاب درس" و "مقطع مقاله" را مشخص نمایید.برای این منظور روی هر کادر کلیک نمایید و دسته مورد نظرتان را انتخاب کنید.توجه نمایید در صورت عدم انتخاب حتی یک قسمت، مطلب شما ارسال نخواهد شد.
 2. عنوانی مناسب برای مقاله خود بنویسید.این عنوان در بازدید بیشتر مطلب شما در موتور های جستجو خیلی موثر می باشد.
 3. در این قسمت می توانید مطلب خود را بنویسید.توصیه می کنیم عنوان های درونی مطلب و تیتر ها را با کلیک روی قسمت قالب و انتخاب سر نویس 2 تا 4 به نسبت اهمیت آن عنوان، از بقیه متن متمایز کنید.همچنین کلمات مهم متن را با کلیک روی B متمایز کنید.این موارد برای بازدید مطلب شما از اهمیت بالایی بر خوردارند.پس سعی نمایید آن ها را رعایت کنید.در صورتی که نیاز به کمک دارید از طریق منو با پشتیبانی تماس بگیرید.
 4. مقاله خود را ذخیره نمایید.
 5. در صورت انصراف میتوانید روی این دکمه کلیک کنید.

پس از ذخیره مقاله پیام زیر را مشاهده خواهید شد.عملیاتی که در این صفحه قادر به انجام هستید:

 1. ویرایش مقاله
 2. حذف مقاله

در اینجا شما 24 ساعت فرصت دارید تا مقاله خود را ویرایش یا حذف نمایید و پس از این مدت دیگر قادر به ویرایش و حذف آن نخواهید بود و برای هر گونه تغییر می بایست با پشتیبانی تماس بگیرید.مقاله ارسال شده شما در صفحه اول سایت قرار می گیرد و در دسته بندی وارد شده قابل مشاهده است.همواره خوانندگان مطلب شما می توانند مطلب شما را لایک کرده و امتیاز شما را افزایش دهند.