به دنبال چه مطلبی هستید؟
نویسنده : محتوا گذار استادیاب
نوع فایل : PDF
سایز فایل :

چگونه تدریس خصوصی را شروع کنیم ؟

تدریس خصوصی و جذب شاگرد با کامل کردن پروفایل

در این مقاله سعی داریم تا نکاتی را در باب یک پروفایل کامل برای شما شرح دهیم تا بتوانید به جذب شاگرد بیشتر برای انجام تدریس خصوصی بپردازید.به این نکته توجه داشته باشید، در استادیاب اولین چیزی که یک شاگرد با آن روبرو می شود، پروفایل شماست که یک معرفی کامل برای شماست.توجه کنید که یک معرفی ناقص و نیمه تمام نمی تواند شاگرد را راضی کند.چگونه ممکن است یک شاگرد، مدرسی را برای تدریس خصوصی انتخاب کند که حتی پروفایل خود را کامل نکرده است.شاگردان شما به نکات بسیار توجه دارند.پس با مطالع این مقاله سعی کنید پروفایل خود را کامل تر از همیشه کنید.این برای شما بهترین است چرا که پروفایل شما ارتباط مستقیم با تدریس خصوصی برای شما دارد.

تصویر پروفایل

بدون شک اولین چیزی که به چشم شاگرد خواهد آمد، تصویر پروفایل شما خواهد بود.اصلا تصمیم نداریم به شما پیشنهاد کنیم که یک عکس سه در چهار پرسنلی برای پروفایل خود برگزینید ولی توجه داشته باشید که این تصویر شما با دیگر تصویر های شبکه های اجتماعی فرق دارد.شما در اینجا یک مدرس تدریس خصوصی هستید و به دنبال آن شاگرد هم به شما به عنوان یک مدرس نگاه خواهد کرد.تصویری را انتخاب کنید که نشان دهنده صلابت و قدرت و شخصیت یک مدرس است.بدون شک نتیجه آن را خواهید دید.

اطلاعات تماس

در این بخش به این نکته توجه نمایید، آدرسی که در این قسمت قرار می دهید خیلی در انتخاب شما به عنوان مدرس تدریس خصوصی تاثیر دارد.آدرسی با یک کلمه مثل "تهران" نمی تواند شاگرد را مجاب کند که شما در حوالی او هستید.پس او پروفایل شما را می بندد و به دنبال مدرسی می گردد که آدرسش را کامل تر وارد کرده باشد و حداقل از چند خیابان و محله اسم برده باشد.پیشنهاد می کنیم آدرستان را کامل وارد کنید.

اطلاعات تحصیلی

در اینجا شما میبایست اطلاعات تحصیلی خود را کامل کنید.ابتدا آخرین مدرک تحصلی خود را انتخاب کنید و سپس دانشگاه محل تحصیل با ذکر شهر را قید نمایید.این اطلاعات را با رعایت صحت وارد نمایید زیرا در ادامه از شما می خواهیم تا اسکن مدارک را برای ما ارسال نمایید.پس موارد خواسته شده را با دقت کامل وارد نمایید.

دیگر اطلاعات پروفایل

حتما قیمت پیشنهادی خود را وارد نمایید چرا که شاگرد به هزینه تدریس خصوصی دقت خواهد کرد و برایش مهم خواهد بود.پس هزینه ای منظقی را برای او در نظر بگیرید.چیزی که برای شما یک نقطه قوت محسوب میشود سه کادر انتهایی می باشد.این سه کادر برای بیشتر شدن پیشنهاد های تدریس خصوصی شما تاثیر بسیار بالایی خواهند داشت.قسمت اول سوابق کاری و رزومه است.توجه داشته باشید نوشتن صرفا" 5 سال اصلا به چشم یک شاگرد نخواهد آمد چرا که 5 سال باید جزئیات خود را داشته باشد.5 سال تدریس در کجا؟ در چه رشته ای؟ با چه کادری؟ پس دقت کنید و سوابق خود را کامل بنویسید.در کادر دوم افتخارات و مدارج علمیتان را درج کتید. مدرس نمونه هستید؟ جوایزی در عرصه های علمی کسب کرده اید؟ در انتشار کتابی شاخص سهم داشته اید؟ جای تمام اینها در این قسمت است.کادر آخر را به عهده خودتان گذاشته ایم.چه چیزی در سرتان است؟ روش تدریستان چگونه است؟ و در کل چیز هایی بنویسید که لیاقت و مهارت تدریس شما را نشان دهد.وقت بگذارید و چند خطی در هر کادر بنویسید. این به بهتر دیده شدن شما کمک خواهد کرد.

این توضیحات را دادیم چرا که یکی از مهمترین قسمت ها برای افزایش درآمد از تدریس خصوصی در استادیاب به همین بخش وابسته است.مطمئنا" شاگرد استادی را ترجیح می دهد که وقت گذاشته و چند خطی درباره ی خود نوشته است.این کاملا" واضح است، مدرسی که حتی برای پر کردن پروفایل خود وقت نگذاشته است به نسبت دیگران بازخورد کمتری خواهد داشت.