به دنبال چه مطلبی هستید؟
نویسنده : محتوا گذار استادیاب
نوع فایل : PDF
سایز فایل :

چگونه شاگرد جذب کنیم

روش های جذب شاگر برای تدریس خصوصی

اگر به تازگی گام در عرضه آموزش و به خصوص تدریس گذاشته اید، مهمترین دغدغه شما به عنوان یک مدرس، حتما" جذب شاگر و نحوه جذب شاگرد می باشد.راه های مختلفی برای این کار وجود دارد که در اینجا به صورت مختصر درباره آنها صحبت می کنیم.امیدواریم در آخر جواب خوبی برای سوال خود داشته باشید. چگونه شاگرد جذب کنیم؟

فرآیند برگزاری کلاس صرفا به دانش شما بستگی ندارد بلکه علاوه بر اینکه شما می بایست فن تدریس را بلد باشید و اندوخته علمی بالایی هم داشته باشید، حتما باید مثل یک بازاریاب به دنبال شاگرد برای خود باشید.این یک حرف بی راه نیست چرا که شما در آینده به عنوان یک مدرس می بایست یک برند باشید.برندی که در بین دانش آموزان اسمتان دهان به دهان بچرخد و اگر کسی به فکر برگزاری کلاس خصوصی بیافتد، گزینه اول برای او شما باشید.اما واقعا چه چیزی نیاز است تا اسم شما به عنوان یک مدرس شناخته شده دهان به دهان بچرخد؟ به راستی چگونه شاگرد جذب کنیم؟

چگونه شاگرد جذب کنیم

در مرحله اول شما باید تبلیغات کنید.راه های متفاوتی پیش روی شما قرار دارد.یا در آموزشگاه ها به عنوان مدرس مشغول شوید یا با چاپ تراکت و تبلیغات محیطی و البته دست به دست کردن کارت تدریستان، خود را به جامعه دانش آموزی معرفی کنید.همچنین تبلیغ در روزنامه ها و دیگر شبکه های ارتباطی بی اثر نخواهد بود.مقوله ی آخر که برای شما توضیح می دهیم، ثبت نام در سایت تدریس خصوصی استادیاب است. شما با ثبت نام در این سایت می توانید به جذب شاگرد بپردازید.در ادامه توضیحاتی در این مورد خواهیم داد.

جذب شاگرد در استادیاب

سیستم متفاوت استادیاب همواره به دنبال بهترین روش برای جذب شاگرد می باشد. در این وب سایت شما می بایست ابتدا ثبت نام کنید و پروفایل خود را تکمیل نمایید.سپس نوبت به آن می رسد که خود را در بین برترین اساتید کشور قرار دهید.برای این منظور نیاز نیست که مبلغی را به طور ماهانه و دوره ای پرداخت نمایید.شرایطی فراهم شده است که شما بدون انجام هیچ هزینه ای بتوانید کلاس خصوصی خود را برگزار کنید.برای این منظور کافی است مقالات و مطالب آموزشی خود را در دانشنامه استادیاب منتشر کنید.شما با فعالیت مفید در استادیاب امتیاز کسب خواهید کرد که این امتیاز به واسطه موارد مختلفی به شما اختصاص میابد.کلیه فعالیت های شما در سایت موجب کسب امتیاز شما و افزایش روز به روز امتیازات شما می شود و همین امر باعث می شود شما در بین برترین اساتید کشور قرار بگیرید.