به دنبال چه مطلبی هستید؟
نویسنده : محتوا گذار استادیاب
نوع فایل : PDF
سایز فایل :

تدریس خصوصی با طعم پرتقال

تدریس خصوصی و پرتقال ؟ ارتباط چیست ؟

در واقع ما خواستیم با نماد قرار دادن پرتقال سرزندگی و طراوت را برای شما به ارمغان بیاوریم.استادیاب با استفاده ای از ایده ای نو و پویا طرحی جذاب را در انداخته و قصد دارد به کمک پروردگار به زودی میزبان تمامی مدرسان و معلمان خوب تدریس خصوصی کشور عزیزمان ایران باشد و ما ایمان داریم که این مهم دست یافتنی است.

ویتامین ث ویتامین سرزندگی

همواره برنامه های صبح گاهی را با سرزندگی و طراوت می شناسیم.آخر نمی شود صبح اول وقت سرحال نبود، نمی شود روحیه منفی و غم را به مردم تزریق کرد.استادیاب آمده تا ویتامین ث حوزه علم و دانش کشور باشد.

ما برای متفاوت بودن پایه های سنتی سایت های تدریس خصوصی را در هم شکسته و ریسکی بزرگ را به جان خردیده ایم،البته از خدا که پنهان نیست از شما چه پنهان این خواسته خیلی ها بود که وبسایتی باید باشد که همان ابتدا از اساتید بابت معرفی شان پول نگیرد.اگر در حوزه خرید و فروش بخواهیم مثال بزنیم میتوان به ایسام اشاره کرد; سایتی که در آن شما می توانید اجناس دست دوم خود را خرید و فروش کنید.در ایسام بایت معرفی پولی از شما دریافت نخواهد شد و تنها زمانی به سایت پول میدهید که فعالیت شما اول برای خودتان منفعتی را به دنبال داشته باشد.

در استادیاب فعالیت کنید و درآمد کسب نمایید

در خانه خودتان یعنی استادیاب با انتشار مقالات و جزوات درسی به نام خودتان ضمن تبلیغ رایگان بوسیله دریافت لایک ( هر لایک یک امتیاز دائمی ) جایگاه خود را ارتقاء داده و بدون هیچ هزینه ای به جمع اساتید برتر ما بپیوندید.

مگر یک لایک چقدر تاثیر گذار است ؟

اشتباه نکنید.اگر شما 10 مطلب قوی در استادیاب به اشتراک بگذارید و این 10 مطلب روزانه هر کدام تنها 10 لایک بگیرند روزانه 100 و ماهانه 3000 امتیاز دریافت خواهید کرد،امتیازی که مانند امتیازات الماس (امتیازات خریدنی ) مدت دار نیستند و دائمی و همیشگی خواهند بود.حالا نه محدودیتی در تعداد مقالات شما وجود دارد و نه لایک بینندگان پس به رایگان جزو اساتید برتر استادیاب خواهید شد.

هر فعالیتی در ابتدا زمان می برد تا جا بیوفتد

ما قبول داریم که برای شناخته شدن و جا افتادن سایت زمان نیاز است که استادیاب نیز از این قضیه مستثنی نخواهد بود اما ایمان داریم با کمک شما اساتید به زودی به بزرگترین پایگاه اساتید کشور و بانک تدریس خصوصی ایران عزیز تبدیل خواهیم شد.

با ما همراه باشید ...