به دنبال چه مطلبی هستید؟
نویسنده : محتوا گذار استادیاب
نوع فایل : PDF
سایز فایل :

دانلود پروژه بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو(SEO)

چکیده ای از پروژه بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

برخلاف گذشته که اینترنت تنها در اختیاز افرادی خاص بود امروزه به سرعت جاي خود را در زندگي افراد باز كرد و امروزه جزء لاينفك زندگي اكثر افراد شده است. اينترنت همچون چشمهاي آب بود كه روز به روز بزرگتر شد و امروز به اقيانوسي تبديل شده است.

 

تحقیق و مقاله در مورد سئو یا seo

با ايجاد ايدههاي جديد و فناوريهاي نو روز به روز بر حجم اطلاعات موجود در اينترنت افزوده ميشود و بر گستره اين درياي بيكران ميافزايد. ديگر مشكل اساسي نبود اطلاعات مورد نياز ما نيست، بلكه مشكلي كه هم اكنون با آن مواجه هستيم روش دسترسي به اطلاعات مورد نياز از ميان انبوهي از منابع است، كه مانند يافتن سوزن در انبار كاه است.
صفحات وب به عنوان بخش اساسي اينترنت مورد بحث ما خواهند بود. در اصل اطلاعات ما درون اين صفحات قرار دارند و يافتن صفحه درست از ميان صفحات بيشمار موجود كار آساني نخواهد بود. اين موضوع، نياز به يك ابزار براي يافتن صفحات مورد نظر را بيش از پيش محسوس ميكند.

موتورهای جستجو

موتور جستجو در اصل يك وبسايت است كه افراد را براي يافتن مقصودشان از ميان اطلاعات موجود در وب سايتهاي ديگر ياري ميكند. شما وارد وبسايت موتور جستجو ميشويد و عباراتي كه مايل به كسب اطلاعات در مورد آن هستيد را درج ميكنيد، موتور جستجو با بررسي پايگاه داده 1 خود در كمترين زمان نتايجي را به شما نشان ميدهد.
در واقع ميتوان گفت كه وب، جايگاه امروزي خود را مديون موتوهاي جستجو است، چراكه موتورهاي جستجو مهمترين عاملي بودند كه باعث فراگيري وب در ميان همه اقشار شدند. اين موتورهاي جستجو هستند كه آدرسهاي صفحات وب رو به كاربران نمايش ميدهند و مهمترين حلقه اتصال بين صفحات ناشناخته و كاربران هستند.

سئو چیست ؟

قانون بازاريابي حكم ميكند كه همواره در جايي حضور داشته باشيم كه مشتري ما به آنجا سر ميزند، اگر ما آنجا نباشيم، رقيب ما آنجا خواهد بود. يكي از مكانهايي كه امروزه مشتريان (درمعناي عام) درآنجاحضور دارند وب و خصوصاً موتورهايجستجو است.

بازاريابي با موتورهاي جستجو دو هدف عمده زير را دنبال ميكند:

1. حضور در جاهايي كه خريداران آنجا هستند.
2. بالاتر بودن از رقبا (كسب وضعيت بهتر نسبت به رقبا).
اين نوع بازاريابي شامل فعاليتهاي مختلفي ميباشد كه از مهمترين فعاليتهاي آن بهينه سازي يا همان SEO وبسايت است.

همانطور كه موتورهاي جستجو سعي در بهينه SEO امروزه رقابتي بين متخصصان نيز سعي ميكنند اين الگوريتمها و پارامترها را SEO هوشمند كردن الگوريتمهاي خود دارند، متخصصان شناسايي كنند و رتبه بالاتر را به خود اختصاص دهند.

دانلود پروژه بهینه سازی سایت که در قالب این مطلب از دانش نامه استادیاب ارائه می گردد می تواند به عنوان یک تحقیق در مورد بهینه سازی سایتو یا دانلود مقاله سئو و همچنین به جهت مقاله در مورد seo نیز مورد استفاده شما خوبان قرار گیرد.