menuچرا استادیاب بهترین سایت تدریس خصوصی است ؟
این بخش به بررسی و ارائه آموزشگاه های طرف همکاری با استادیاب خواهد پرداخت
free_breakfast
استادیاب و مسیر بهترین بودن ...
وبسایت استادیاب با هدف و دورنمای پر کردن فاصله میان اساتید و شاگردان در بحث تدریس قدم به عرصه کاری در دنیای اینترنت و جامعه مجازی ایران اسلامی نهاد،ما قبل تر با دامنه دات کام نیز استادیاب را در سطح کشور مطرح کرده بودیم که به دلایلی مشخص نتوانستیم آن فعالیت را ادامه دهیم هرچند موفقیت های خوبی را کسب و در بین جوامع هدف کسب اعتماد خوبی کرده بودیم.
همه آن موفقیت ها و مشاهده بازخوردها باعث شد تا ما به فکر طراحی و ایجاد محیطی بسیار پویاتر و کاراتر از آنچه در استادیاب دات کام داشتیم افتاده و به هیچ وجه امکانات قبلی ما را قانع نکند،هرچند این بازطراحی به قیمت دوری ۳ ساله ما از فضای اینترنت در بخش تدریس خصوصی انجامید اما ما معتقدیم یا کاری را نباید انجام داد یا اگر به سراغ آن میرویم می بایست به بهترین شکل ممکن آن را به سرانجام برسانیم.این شد که با صرف زمان و هزینه های بسیار بالا در نهایت پس از گذشت نزدیک به ۴ سال با استادیاب جدید و بسیار پویاتر،جذاب تر و حرفه ای به همراه امکاناتی قابل قبول و کارآمد به عرصه اینترنت کشور بازگشته و اکنون در تلاش هستیم تا در میان اساتید و شاگردان جایگاه شایسته خود را بازیابیم.
اگر می گوییم استادیاب بهترین است حتما دلایلی منطقی وجود دارد ...
تمامی امکانات موجود در استادیاب و ایده هایی که به مرور زمان به آن اضافه خواهد شد اطمینان می دهد که استادیاب دات نت بهترین،با امکانات ترین و پویا ترین فضا برای اساتید کشور است.
اما چه امکاناتی ؟
1- سیستم پورسانتی در کنار فعالیت بدور ارز هر گونه مداخله سایت
استادیاب ازدو حالت پورسانتی و غیر پورسانتی ( استقلال استاد ) بهره می برد،بصورتی که استاد می تواند با پرداخت مبلغ ناچیز بصورتی کاملا مستقل در سایت فعالیت نماید.
سیستم پورسانتی اما دارای مزایایی است که ما آنرا پیشنهاد می کنیم ...
اگر فعالیت ها و جذب شاگردهای خود را در قالب سیستم پورسانتی انجام دهید می توانید به ازای هر جلسه کلاسی که برگزارمی کنید می توانید کسب امتیاز کرده و جایگاه خود در سایت را بهبود ببخشید که این بهبود جایگاه خود جذب شاگرد بالاتر را به همراه خواهد داشت.
تفاوت امتیازات خریداری شده و امتیازات سیستم پورسانتی
در حالتی که شما امتیازی می خرید بعد از گذشت زمان مورد نظر آن امتیاز از مجموعه امتیازات شما حذف و اکانت شما با امتیاز قبلی محاسبه می شود
اما
امتیازات پورسانتی و فعالیت در سایت دائمی هستند و برای همیشه روی حساب کاربری شما باقی می مانند.
اگر میخواهید از راه های کسب امتیاز و اینکه چگونه در میان اساتید برتر استادیاب قرار بگیرید مطلع شوید این مقاله را مطالعه نمائید
2 - امکان انتشار مقالات و مباحث درسی و کسب امتیاز
در استادیاب شما می توانید با انتشار و به اشتراک گذاری مقالات و جزوات درسی رشته خود به ازای هر لایکی که میگیرید یک امتیاز دریافت نمائید و با زیاد شدن مقالات و مطالب شما این امتیازات به مرور زمان می توانند بسیار در تثبیت جایگاه شما اثرگذار باشند.
از طرفی دیگر این مقالات می توانند تبلیغی موثر و کارامد برای شما به حساب آید چرا که به نام شما منتشر شده و می تواند نشان دهنده توانایی تدریس و بار علمی شما باشد.
3 - دریافت حق التدریس هر جلسه روز قبل از تدریس
با سیستم پورسانتی استادیاب،مدرسین دغدغه دریافت مبالغ حق التدریس خود نخواهند بود چرا که هزینه هر جلسه روز قبل از تدریس توسط شاگرد پرداخت شده و اساتید با خیالی آسوده به سر جلسه تدریس خواهند رفت و هر گاه که خواستند می توانند از بخش درخواست وجه مبالغ موجود در بانک مالی خود را از استادیاب درخواست نمایند.
4 - اطلاع از پیام ها و درخواست های تدریس بصورت پیامکی
اساتید گرامی سایت می توانند با شارژ پنل پیامکی خود از آخرین پیام های مدیریت،شاگردان،تراکنش های مالی خود و درخواست های تدریس خصوصی خود مطلع شده و هیچ موردی را از دست ندهند.
و کلی امکانات دیگر که به مرور برایتان توضیح خواهیم داد
exit_to_app ورود به استادیاب
از قسمت زیر وارد حساب کاربری شوید
perm_identity
lock_outline
person_add ثبت نام
free_breakfast چــرا استادیاب بهترین است؟
جهت اطلاعات بیشتر روی تصویر کلیک کنید
cloud_download قرارداد همکاری با آموزشگاه ها
پس از تکمیل نمودن برای استادیاب ایمیل نمائید
cloud_download لینک دوستان
لینک های مفید دوستان ما